Obsługa BHP przedsiębiorstw


Firmy, które specjalizują się w świadczeniu usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, kojarzone są głównie jako specjaliści przeprowadzający szkolenia BHP Poznań dla pracowników. Tymczasem zakres ich usług jest znacznie szerszy, bo obejmuje również profesjonalne doradztwo podczas postępowania powypadkowego, czy wdrażanie nowych instrukcji i procedur związanych z organizacją pracy.


Obsługa BHP wiąże się również z prowadzeniem rejestrów wypadków i chorób zawodowych, a także sporządzaniem dokumentacji związanej z wypłacaniem świadczeń z tytułu wypadków w drodze do i z pracy. Kompleksowe usługi z zakresu BHP Poznań, fachowe doradztwo i wsparcie podczas kontroli urzędowych sprawiają, że warto rozważyć możliwość nawiązania współpracy z tego rodzaju firmą.

 

Firmy outsourcingowe sprawdzą się przede wszystkim w przypadku przedsiębiorców, którzy nie chcą tworzyć dodatkowego etatu dla pracownika BHP. Takie rozwiązanie tym samym pozwala zmniejszyć wydatki.

 

Szukasz dodatkowych informacji? Sprawdź tutaj!