Kurtyny paskowe PCV- użyteczność dla każdej branży


Kurtyny PCV stały się nieodłączną częścią zakładów pracy. Wiele zastosowań, dobra cena i bezproblemowe użytkowanie, skłania coraz więcej osób do wypróbowania ich. Nic dziwnego, wiele przestrzeni nie może się bez nich obejść. folia do kurtyn pcv.

Przegrody plastikowe można zauważyć w wielu miejscach. Szczególnie widoczne są w trzech rodzajach pomieszczeń:

– magazynach,
– halach przemysłowych,
– chłodniach.

Pomieszczenia magazynowe wykorzystują kurtyny paskowe z PCV do ograniczania hałasu, wynikającego z działania maszyn oraz zmniejszania przeciągów. Mogą również posłużyć jako komunikat ostrzegawczy przez umieszczenie na nich odpowiednich kolorów. Przegrody instalowane w halach przemysłowych skutecznie zaprowadzają porządek w przestrzeni, oddzielając konkretne stanowiska od siebie oraz chroniąc pracowników i maszyny przed pyłem i kurzem. Wpływają także na utrzymanie optymalnej temperatury powietrza i izolację hałasu. Z kolei kurtyna chłodnicza, doskonale zabezpiecza chłodnie i mroźnie przed nagrzewaniem.

Kotary sprawdzają się w niemal każdej branży. Bez względu na to, czy to przemysł spożywczy, farmaceutyczny czy nawet elektroniczny, z pewnością ułatwią pracę na wielu wymagających stanowiskach.

Polecane: membrana pcv.