A&A Foto - fotografia okolicznościowa

Słów kilka o A&A Foto - fotografia ślubna, reportażowa, okolicznościowa

A&A Foto... Ania i Artur. Żyjemy, patrzymy, uśmiechamy się i płaczemy, mamy lepsze dni i gorsze, ale ciągle obserwujemy dookoła, uczymy się, jesteśmy... A do tego fotografujemy otaczający świat i ulotne chwile ludzi w ich ważnych momentach życia. Nie wiemy wszystkiego, ciągle się doskonalimy i będzie nam niezmiernie miło móc robić to dalej przy okazji współpracy z Tobą :)

Jak wygląda praca fotografa…

Na jednym z anglojęzycznych blogów niedawno zaprezentowano diagram obrazujący wyniki świadomości społecznej odnośnie pracy fotografa. Wygląda on tak jak na załączonym zdjęciu, pozwoliliśmy sobie odrobinę spolszczyć opisy, jednak gdyby ktoś chciał do oryginału się odwołać, to proszę kliknąć tutaj.

praca fotografia obraz

Tags: , , , , , ,

Lubisz ten wpis ? Podziel się ze znajomymi !

 • Facebook
 • Tweet

6 opinie do “Jak wygląda praca fotografa…”

 1. Nieźle mnie ubawiło to zestawienie, pierwszy raz widzę coś takiego, ja bym jeszcze dodał, że ten wykres w trakcie sezonu dotyczy 20 godzinnej części doby :) Bo czasem na spanie zostaje tylko 4 godziny….

 2. Honia pisze:

  Rewelacja! No i święta prawda, mogę zacytować u siebie????:)

  • Artur pisze:

   śmiało proszę podlinkować :) Myślę, że świadomości niektórych kwestii u innych ludzi – nigdy dość. Pozdrawiamy

 3. Z boku to zawsze wygląda różowo. Dobre porównanie.

 4. oj tam troszeczkę narzekacie, ale wykres to prawda. Ale i tak największe wrażenie jest kiedy oddajemy materiał a nasi klienci są pod mega wrażeniem – to rekompensuje wszystko. Dlatego warto to robić…

Zostaw komentarz / Leave a Reply


 

All Images Copyright A&A Foto - fotografia ślubna, reportażowa, okolicznościowa | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge